logo

   سرکارخانم زهره پرندیان


بازگشت به آرشیو      PDF      چاپ     
 14020913    13:00    2169


با کمک مالی خیر ارجمند سرکار خانم زهره پرندیان، فرزند گرانقدر زنده یاد حاج حمید پرندیان، دوازدهمین 12 مدرسه بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی در روستای محروم چخماق شهرستان زاوه استان خراسان رضوی با نامگذاری به نام " دبستان حاج حمید پرندیان " به بهره برداری رسید.

این مدرسه 2 کلاسه با اعتباری بالغ بر 360 میلیون ریال با حمایت مالی این خیر ارجمند و با مدیریت اجرایی انجمن خیرین مدرسه ساز استان به سرپرستی اجرایی جناب آقای مهندس علیزاده، به صورت 2 کلاسه پیش ساخته، ساخته شده و ضمن نامگذاری به نام زنده یاد حاج حمید پرندیان، تحویل مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زاوه شد تا ضمن تجهیز توسط اداره نوسازی مدارس شهرستان برای مهر ماه آتی مورد بهره برداری قرار گیرد. 

لازم به ذکر است که:

" زنده یاد حاج حمید پرندیان (١٣٠١_١٣٨٨ ) متولد کرمانشاه از دوران نوجواني در زمينه کسب و کار در کرمانشاه و تهران با تلاش و پشتکار فراوان فعالیت می کرد.

ايشان در سال ۱۳۴۲ کارخانه آرد تك که یکی از با کیفیت ترین انواع آرد در سطح ایران را تولید می کرد، تاسیس کرد. تا برای حدود ۵۰ خانوار ایجاد اشتغال نماید. او همچنین عامل فروش منسوجات کارخانه ممتاز، سازنده شهرک در اسلامشهر و کرج و سازنده مسجد، بیمارستان و درمانگاه در شهرک­ های ياد شده بوده است. "

 

اميد است كه اين بنا، يادبودي براي همه کارآفرینان و تلاشگران سازندگی ايران و خدمتگزاران به مملکت شده و یاد آن زنده یاد فرهیخته بدین سبب نیز جاودانه و ماندگار باشد. روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

 

هیئت رییسه بنیاد از خاندان برجسته زنده یاد حاج حمید پرندیان، بویژه سرکار خانم زهره پرندیان دختر گرامی آن بزرگ مرد خیرخواه مملکت، به عنوان حامی بنیاد، صمیمانه قدردانی می نماید.