logo

   مجمع یاوران فرهنگ و اندیشه مکران


بازگشت به آرشیو      PDF      چاپ     
 14020913    12:51    3203


مجمع یاوران فرهنگ و اندیشه مکران بشماره ثبت 48 ؛ سازمان مردم نهاد خیریه با رویکرد آموزشی دارای مجوز از وزارت کشور و تحت نظارت فرمانداری و آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر، روز ۱۳ آبان ۹۵ با حضور آقای داودی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، آقای حسینی معاون مدیرکل و رییس آموزش و پرورش ایرانشهر و جمعی از شخصیت‌های آموزشی و فرهنگی شهرستان و اعضای مجمع در محل ساختمان این مجمع در ایرانشهر رسما افتتاح و آغاز بکار کرد.

 

موسسان از ابتدا عمده فعالیت مجمع را حول دو محور مهم و اساسی:

1. توسعه آموزش و کمک به اعتلا و ارتقای سطح آموزش منطقه

2. حمایت و کمک به دانش آموزان بی بضاعت

در عرصه اجتماعی تعریف کرده و بر این اساس مصمم و هم قسم شدند تا ابتدا از از دارایی، توانمندی و وقت خود دریغ ننمایند تا بدین طریق با جلب اعتماد خیرین، خدمت به دانش آموزان مستعد نیازمند و بی بضاعت را خالصانه و صادقانه گسترش دهند.

 

علی رغم عمر کوتاه سازمانی، هیئت مدیره مجمع با فعالیت های متنوع باعث جلب اعتماد افراد خیر در امر ساخت مدارس و کمک به توسعه آموزش و مهارت آموزی دانش آموزان مستعد منطقه محروم بلوچستان بویژه شهرستان های ایرانشهر، نیکشهر، خاش، دلگان، لاشار شده است و در این رهگذر منشأ خدمات فراوان آموزشی شده اند.

  

اعضای هیئت مدیره مجمع عبارتند از:

1.      سرکار خانم دکتر ساجده بلوچی؛ رییس هیئت مدیره

2.      جناب آقای مهندس محمدانورامیری؛ نائب رییس هیئت مدیره

3.      جناب آقای محسن ایرندگانی؛ مدیرعامل

4.      جناب آقای دانش دادالله زهی، مسول امور مالی

5.      جناب آقای محمدیوسف داوری

6.       جناب آقای حمید حمیدیان

7.      سرکار خانم حفیضه نعمانی

 

لازم به یادآوری این مطلب است که نماینده تام الاختیار مجمع جناب آقای مهندس محمدانور امیری، علی رغم مشکلات و سختی های شغلی و شخصی، صادقانه و پرتلاش در جانمایی دقیق و دریافت زمین از اهالی محترم روستاها، انتخاب پیمانکار، مصالح و لوازم مدارس تحت ساخت بنیاد همکاری صمیمانه داشته و دارند.

 همکاری با سایر تشکل های مردمی حامی دانش آموزان مستعد نیازمند نظیر مجمع خیرین مدرسه ساز، گروه جهادی السابقون دانشگاه صنعتی امیر کبیر از جمله تلاش های این مجمع برای هم افزایی امور مربوط به حمایت از دانش آموزان محروم منطقه است.

شماره کارت مجازی:

 6037 9918 9985 0253

 شماره حساب جاری نزد بانک ملی  شعبه ایرانشهر:

 

0 1109 1664 5004

 

شماره شبای حساب مجمع:

 IR 6501 7000 0000 1109 1664 5004

 لینک مجمع در تلگرام:

 https://telegram.me/yavaran_farhang_makoran

 

 لینک مجمع در اینستاگرام:

 http://instagram.com/_u/yavaran_farhang

 

...................................................................................................................................................................................................

 

هیئت رییسه بنیاد دکتر مجتهدی در ادامه مسیر همکاری از زحمات اعضای محترم هیئت مدیره مجمع علی الخصوص جناب آقای مهندس امیری و نیز آقای دانش دادالله زهی، به عنوان حامیان بنیاد؛ قدردانی و سپاسگزاری ویژه می نماید.