logo

   تفاهمنامه همکاری بین بنیاد با تشکل مردم نهاد نت حامی امضا و اجرایی شد.


بازگشت به آرشیو      PDF      چاپ     
 1399/08/11    10:03    334


در راستاي ارائه و توسعه خدمات خلاق کارآفرینی، توانمندسازی و اشتغال ­زایی در روستاهای کم برخوردار شهرستان های چابهار، دشتیاری و کنارک بين بنياد فرهنگی دكتر مجتهدی، عام ­المنفعه دارای پروانه فعالیت شماره 5807 مورخ 1394/08/11 به شماره ثبت 36982 و شناسه ملی 14005292410 و موسسه حامیان اشتغال و کارآفرینی (نت حامی) دارای پروانه فعالیت از وزارت کشور به شماره 165910 سال 1396 به شماره ثبت 43271 و شناسه ملی 14007207564؛ خدمات خلاق کارآفرینی، توانمندسازی و اشتغال ­زایی در روستاهای کم برخوردار شهرستان های چابهار، دشتیاری و کنارک بویژه برای دانش آموزان دبیرستانی و جوانان دختر و پسر و بانوان ارائه می شود.
در این تقاهمنامه مقرر شده است از طریق آموزش­ها، ارائه ایده­های نو و خلاق و یاریگر­های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با توجه به ظرفیت­ ها، امکانات و منابع موجود و در اختیار روستاهای هدف و نیز برگرفته از دانش و فناوری ­های نوین و بومی منطقه، محموعه خدمات یاد شده ارائه شود. فعالیت­ های یاد شده با مدیریت عملیاتی نمایندگی بنیاد در منطقه چابهار و در خانه­های امید روستایی و زیر نظر هیئت امنای منتخب هر یک از خانه­های مربوط صورت می­گیرد.
فعالیت ­های خلاق یاد شده مخصوصا برای بانوان و جوانان، بر اساس محتوای مجازی و ویدئوهای آموزشی تهیه شده بر بستر اپلیکیشن توانمندسازی نت حامی، منجر به ایجاد مجموعه کارگاه ­های تولیدی و فروشگاه ­های خدمات و محصولات شده و فرآیند از ایده تا دستیابی به پدیده و محصول مانند خدمات آموزشی، طراحی، ایده ­پردازی، تولید، بسته ­بندی، خدمات بازاریابی و بازرگانی، برندینگ و نظائر آن را بخوبی شامل خواهد شد.
تاسیس مرکز خدمات نوآوری در بنیاد با مدیریت علمی و حرفه­ای آقای دکتر داود فدایی و برنامه­ ریزی برای گسترش خدمات مرکز از طریق تولید محتوی و ارائه آموزش­های فردی، گروهی و اجتماعی همکاران طرح در مناطق روستایی هدف و مهیاسازی افراد و گروه­های مختلف برای پیشبرد امور تفاهمنامه از مهمترین اهداف و برنامه های مشترک طی ۳ سال آتی خواهد بود.
هیئت رییسه و هیئت اجرایی بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی صمن تقدیر از همکاری عالمانه و خالصانه جناب استاد دکتر فدایی، امیدوار است با تاسیس این مرکز و آغاز بکار آن مخصوصاً با آغاز بکار مجتمع آموزشی دخترانه دکتر مجتهدی و بهره برداری خانه امید بانوان در روستای کم برخوردار در عین حال بسیار مستعد کمب، خدمات ارزشمند توانمندسازی به جوانان به بهترین شیوه ممکن ارائه و الگویی برای سایر مناطق شود. انشاءالله تعالی
 
 .علاقمندان می توانند فایل معرفی مرکز خدمات نوآوری کارآفرینی بنیاد را دانلود نمایند
 
 ***...............................................................***

   نظرات