logo

   شرمنده روح بلندت شدیم ای مجید عزیز...!


بازگشت به آرشیو      PDF      چاپ     
 1399/07/25    15:46    380


در سالروز رحلت جانسوز رسول گرامی اسلام ص. و شهادت حضرت امام مجتبی ع. و در شب شهادت حضرت امام رضا ع.، از سوی والدین گرامی زنده یاد مجید جهان آبادی، رسماً انصراف ساخت مدرسه ۳ کلاسه روستای بسیار کم برخوردار بسوت از توابع دهستان دلگانها و سندهای شهرستان دشتیاری، اعلام شد.
ای مجید عزیز...! شرمنده روح بلندت شدیم که ناجوانمردی و بی اخلاقی ها، ما را به قبول این انصراف سخت و سنگین ناچار نمود. زهر سم وارده به تن نازنین رسول گرامی اسلام محمد مصطفی ص.، حضرت امام مجتبی ع. و حضرت امام رضا علیهم السلام؛ در این روز جانکاه و سنگین، بر روان نحیف ما هم نشست تا داغ این روز برای ما ابدی باشد. فقط شرمنده شما هستیم که هنوز ۷۰ روز مانده به پایان مهلت ساخت و بهره برداری این مدرسه، نمی توانیم نام نیک ترا بر تارگ و تابلوی زیبای این مدرسه با کفایت و لیاقت ما، جاودانه و ابدی نماییم. دیشب از روح بلند پیامبر اکرم، رحمت للعالمین، و روح عزیزت مدد خواستم. اما این شد....!!؟؟
به مصداق و مستند به آیه شریفه از ته دل دعا میکنم که:
"خداوندا این کراهت و سنگینی را با جبران آن جفای نابکارانه، بر ما خیر گردان"  آمین
مدیریت اجرایی بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی با اعلام انصراف والدین زنده یاد مجید جهان آبادی، و با قبول ناخواسته این درخواست، ازین طریق به دانش آموزان دختر در انتظار ساخت مدرسه جدید، مردم، شورای اسلامی و دهیار روستا و نیز مسئولان آموزش و پرورش و نوسازی شهرستان با شرمندگی کامل، عدم ساخت مدرسه را رسماً اعلام می دارد. برای آن عزیز در جایگاه ابدی اش شادی و نیک نامی و برای والدین عزیزش خیر کثیر و نیک فرجامی آرزومند است.
خدایا چنان کن سرانجام کار             تو خوشنود باشی و ما رستگار

   نظرات