logo

  پرداخت کمک های خیرخواهانه

به نام خداوند بهترین نیکوکار

همانطور که آگاهی دارید بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی ( غیر انتفاعی، عام المنفعه ) با اهتمام و جدیت فراوان، پیگیر اجرای پروژه های خیرخواهانه متعددی است که گزارش برخی از این طرح ها در سایت و سامانه بنیاد آمده است. از جمله این طرح ها عبارتند از:

1. انجام مطالعات راهبردی بنیاد و نیز مطالعات امکان سنجی زمین اهدایی خانواده محترم یاورزاده در مسیر بام سبز شهر زیبای لاهیجان و تهیه طرح مقدماتی (فاز صفر) و تحلیل اقتصادی ساخت مجموعه مورد نظر جهت ساخت مجموعه فرهنگی و خانه و بنای یادمان دکتر مجتهدی.
2. ساخت کل مجموعه فرهنگی و خانه و بنای یادمان دکتر مجتهدی در بخشی از کل زمین اهدایی یادشده؛ مشارکت در ساخت مجموعه فرهنگی (خانه و بنای یادمان دکتر مجتهدی) در آن زمین با همکاری و مشارکت مالک و اهداء کننده زمین و عندالزوم سرمایه گذار منتخب؛
۳. بهره برداری از تعداد 1۴ مدرسه و در حال ساخت تعداد ۲۸ باب مدرسه 2، 3، 4، 6 و ۸ کلاسه و مراکز کارآفرینی در روستاهای بلوچستان به کمک نیکوکاران ارجمند که همگی تا شهریور ۱۴۰۰ مورد بهره برداری کامل قرار خواهد گرفت.
۴. اجرای برنامه های فرهنگی و هنری از جمله ساخت فیلم مستند و داستانی زنده یاد دکتر مجتهدی، تنظیم و انتشار تاریخ مکتوب و شفاهی البرز و دکتر مجتهدی، تهیه، چاپ و انتشار کتاب مفاخر دانش آموختگان دبیرستان البرز.
۵. برنامه ریزی برای اعطای جوایز و نشان خدمات علمی، آموزشی، مدیریتی، ادبی، مهندسی و... به نام دکتر مجتهدی.
۶. اداره مدارس به روش هیات امنایی به منظور ایفای نقش موثر در تعالی آموزشی و تربیتی دانش آموزان مدارس.
۷. توسعه مهارت های ذهنی و اندیشه ای جوانان، معلمان، دبیران و مدیران بویژه دانش آموزان در مناطق محروم.
۸. ساخت گلخانه های کوچک ۲۱ متر مربعی برای الگوسازی جهت توسعه الگوهای کشت و دانش بومی مناطق.
۹. نصب نیروگاه های ۵ کیلو وات در بام مدارس برای تولید و فروش برق تولیدی به شبکه سراسری به منظور تامین منابع مالی پایدار در اداره مدارس تحت پوشش.
1۰. اجرای طرح های توانمندسازی و توان افزایی بویژه برای زنان روستایی مانند تاسیس کارگاه های کوچک بویژه برای زنان روستایی برای مشاغل مختلف به منظور ایجاد درآمد و اشتغال پایدار در مناطق روستایی کم برخوردار با مشارکت و مدیریت علمی و اجرایی شرکت های کارآفرین و دانش بنیان حامی بنیاد.
1۱. تاسیس و راه اندازی گنجینه هنرهای سنتی و دانش بومی در چابهار به منظور تولید محصولات هنرهای سنتی توسط هنرمندان استان با طی فرآیندهای از ایده تا محصول ضمن بازاریابی توسط شرکت های همکار.
1۲. ساخت و تجهیز خانه های امید روستایی ( مراکز کارآفرینی) بویژه در حاشیه روستایی منطقه بسیار کم برخوردار چابهار و شهرستان دشتیاری در اندازه های 55، ۶۰، ۸۰، ۱۰۰ و ۱۵۰ مترمربع با مشارکت ۵۰٪ نیکوکاران و ۵۰٪ سازمان منطقه آزاد صنعتی و تجاری چابهار. اسن خانه ها با مشارکت جوامع محلی و شرکت های کارآفرین و دانش بنیان حامی بنیاد و نیز مشارکت و همکاری نیکوکاران حامی آن خانه، به صورت هیئت امنایی اداره خواهند شد.

و سایر برنامه ها ...

بدیهی است برای نیل به این اهداف حامیان بنیاد، اعضای هیئت رییسه و هیئت اجرایی بنیاد نهایت تلاش و حمایت های بی دریغ خود را تاکنون معطوف این طرح ها و برنامه ها نموده است. بدین جهت و در راستای مشارکت خیرخواهانه، در صورتی که تمایل به حمایت مالی از برنامه های یادشده بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی دارید می توانید با درج اطلاعات خواسته شده، از طریق درگاه اینترنتی بانک های زیر با اولویت بانک پاسارگاد بدون محدودیت و با تکرار عملیات در هر بار تا مبلغ ۵۰ میلیون تومان اقدام نمایید. قطعا این هزینه ها زیر نظر هیئت رییسه، خزانه دار و بازرس قانونی و در صورت تمایل با نظارت و گزارش به شخص شما، انجام میشود. ضمنا کلیه درآمدها و هزینه های بنیاد به ناظر و ممیز مالیاتی در دوره های ۳ ماهه و در پایان دوره به صورت اظهارنامه مالیاتی به اداره دارایی نیز گزارش خواهد شد.

قبلا از اهتمام و حمایت حضرتعالی کمان امتنان را دارد. با سپاس فراوان

نام اهداکننده

 

نام خانوادگی اهداکننده

 

کد ملی اهداکننده

 

شماره تماس

 

هدف از اعطای کمک یا محل هزینه پیشنهادی:

میزان کمک خیر خواهانه (به ریال)