حسین علیمرادی، شهید راه خدمت به مردم دشتیاری


بازگشت به آرشیو      PDF      چاپ     
 1398/09/10    23:07    762


حسین علیمرادی، مدیرعامل موسسه مردم نهاد دانشجویی " دست یاری به دشتیاری " روز جمعه مورخ 8  آذر 98 در مسیر روستای پیرسهراب در حین رانندگی و بر اثر تصادف، در سن 24 سالگی شهید راه خدمت به مردم منطقه دشتیاری چابهار استان سیستان و بلوچستان شد.

 

او ابتدا از سال 1393 به عنوان دبیر کانون فرهنگی دانشگاه علامه طباطبایی با کمک دانشجویان و استادان دانشگاه به کمک مردم نیازمند دشتیاری شتافت سپس در سال 96 با ثبت موسسه خیریه "دست یاری به دشتیاری" به خدمات حرفه ای و هدفمند خود ادامه داد. او هدفگذاری کرده بود تا به کمک خیرین به 340 مدرسه و 30 هزار دانش آموز منطقه بشایستگی خدمت رسانی نماید. شهید علیمرادی در طول این مدت 5 مدرسه ساخته و 18 مدرسه دیگر در حال ساخت داشت.

 

او فارغ التحصیل دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبایی و دانشجوی ارشد رشته حسابداری دانشگاه تهران بوده است. وی داری همسر و فرزند خردسال چند ماهه می باشد.

 

پیکر این شهید روز جاری ( یکشنبه 10 آذر 98) توسط هم دانشگاهیان، خیران مدرسه ساز منطقه و مسئولان استانی و کشوری از محل دانشگاه علامه طباطبایی بسمت جایگاه ابدی بهشت زهرای تهران تشیع و به خاک سپرده شد. مراسم یاد بود این شهد راه خدمت به مردم عصر امروز برگزار شد.

 

هیئت موسس، هیأت امناء و هیئت اجرایی بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی این ضایعه اسفناک را به خانواده محترم مصاب، جامعه خیرین و شورایعالی همدلان آینده نگر سیستان و بلوچستان، هاسب؛ و مردم شریف منطقه دشتیاری تسلیت می گوید. روحش شاد و راهش پر رهرو باد.

  ..........................................
 
 .............................................
 
...................................... 
 
 ...............................................
 
................................................ 
 
.............................................. 
 
.............................................. 
 
..................................................... 
 
....................................................... 
 
 

   نظرات