logo

   بزرگ سردار اقتدار و مهربانی بلوچ، سردار حمیدالله سردارزهی به لقاء الله پیوست


بازگشت به آرشیو      PDF      چاپ     
 1399/05/21    08:06    348


سردار حمیدالله سردارزهی، بزرگ سردار اقتدار و مهربانی مردم بلوچ، نیکوکار ارزشمند، بزرگ خاندان سردارزهی به رحمت ایزدی پیوست.

 

زنده یاد فرهیخته حاج حمیدالله سردارزهی شخصیتی فرهنگی، وطن دوست، خادم واقعی مردم و مملکت، صلح جویی امین و مورد وثوق عموم، سیاستمداری با ادب و اخلاق، دانشمندی مدبر، نیکوکاری ماندگار، پدری دلسوز و از جمله معدود شخصیت های تکرار نشدنی برای ایران عزیز و مردم با کرامت بلوچستان بودند.

 

هیئت رییسه بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی ارتحال جانسوز این بزرگمرد بین المللی خادم را به مردم شریف بلوچستان بویژه به جناب آقای مهندس معین الدین سعیدی نماینده خدوم مردم شریف شهرستان های چابهار، قصرقند، دشتیاری و کنارک در مجلس شورای اسلامی صمیمانه تسلیت عرض نموده و علو درجات برای آن زنده یاد و صبر همراه با همت مضاعف برای جبران عدم حضور فیزیکی این شخصیت ماندگار منطقه، از خداوند منان خواستار است.

   نظرات

 
 
 

علیرضا پودینه:

خدايش اين خير نيکو نهاد را بيامرزاد
 1399/05/22    18:51  

مهدی زاده:

بسيارعالي به خاطر ابرازهمدردي جنابعالي انشاالله خداوند به جنابعالي و همه کسانيکه از جان و دل براي اين مردم و کشور کار مي کنند اجر و سلامتي بده و ايشان و ديگر دوستاني که زحمت کشيدند ودر راه خير قدم برداشتند و دربين ما نيستتد هم خداوندمتعال رحمتشون کنه
 1399/05/21    13:01