بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی 4 ساله شد


بازگشت به آرشیو      PDF      چاپ     
 1398/07/22    20:17    107


4مین خجسته سالگرد و سر آغاز 5مین سال تاسیس بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی بر شما و همه رهروان آن زنده یاد فرهیخته گرامی باد.

 در 21 مهر ماه 94 بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی بشماره ثبت 36982 رسما" متولد شد و فعالیت خود را آغاز نمود.

در طول 4 سال گذشته و در همه حال، حضور، هدایت و ریاست پر افتخار استاد بزرگوار بهزاد اشتری، همراهی‌های استاد حمید شریفی، پیگیری‌های دلسوزانه استاد محجوبی، حمایت‌های جناب یاورزاده، و دلسوزی‌های استادان دکتر انیسی‌پور و جناب مهندس طبیب‌زاده و بجز خدمت‌گزاری اندک و مایه شرمساری حقیر؛ همگی مایه مباهات، دلگرمی و پیشرفت روزافزون بنیاد شد.

 اما حمایت‌های همه جانبه مادی و معنوی، پیگیری‌های دلسوزانه و هدایت‌های مستمر استاد خسروخان ستوده از دور و نزدیک پیشران و پیشبرنده تمام اقدامات و فعالیت‌های گذشته، حال و آتی بنیاد شده و به شکر الهی مستدام خواهد بود. خداوند انشاءالله همراهی، عزتمندی و نیک‌فرجامی ایشان را تضمین فرماید.

 در این میان بزرگواری‌ها و حمایت‌های فکری، مادی و معنوی عزیزان استاد مخلص و بزرگوار مهندس محمود شیری، جناب ابراهیم ثابت، جناب مهندس امیرحسین حمیدیان عزیزو فعال و در ادامه سال‌های گذشته و جاری استاد دور از وطن دکتر اردشیر منتصرکوهساری، استاد بزرگوار و همراه دکتر مهدی نویدادهم، استاد ارجمند جناب مهندس چمران، جناب مهندس پرویز شریفی، استاد پیشکسوت کائینی و چناب مهندس کمره‌ای؛ به عنوان پشتوانه‌ای مستحکم موجب قوت قلب و تعالی و پیشرفت بیشتر برنامه‌های بنیاد شد.

 اکنون به پشتوانه این مجموعه فاخر و به امید تلاش برای تعالی روزافزون اهداف و نیات بلند خیرخواهانه بنیاد با جذب حداکثری همه ارادتمندان و علاقمندان زنده یاد فرهیخته دکتر محمدعلی مجتهدی گیلانی، با استمداد از ذات مقدس الهی و با سپاس از محضر قدسی‌اش بابت اندک توفیقات حاصله و با تبریک مجدد این روز خجسته؛ کماکان بی‌صبرانه منتظر رهنمون‌های خلاقانه و حمایت‌های خالصانه شما بزرگواران و ارجمندان هستیم.

 به نمایندگی از موسسان و هیأت امنای بنیاد

مهدی‌پور؛ مدیر اجرایی بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی

   نظرات